Tel: (0216) 342 1171

Adres: Salacak Mh. Paşakapısı Sokak, No: 1, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Salacak Mah. mahallesinde (Paşa Kapısı Sokak) yer alıyor. Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi
    Toplam 54 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi

Aşağıdaki formu kullanarak Paşa Kapısı Kapalı Ceza Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...