Park Taxi Oto Center logo

Tel: (0212) 673 0304 veya (0212) 673 0444

Adres: Park Taksi, 100. Yıl Mahallesi, Oto Center, B Blok, No: 16, Bağcılar, İstanbul, Türkiye
Park Taxi Oto Galeri Hakkında

1992 yılında kurulan Park Taksi, otomobil sektöründe güvenilir bir yere sahiptir. Merkezi Bağcılar Oto Center'da olmak üzere; Maltepe Esenkent, Esenyurt ve Mega Center'da toplam dört şubede hizmet vermektedir.

Park Taksi'de 3 bin TL'den 200 bin TL'ye kadar farklı fiyat aralıklarında ve modelde, her türlü araç alım ve satışı yapılmaktadır. Ayrıca filo araç alımı ve filo araç satışı da gerçekleştiren Park Taksi, çıkma araç, hasarlı araç alımı da yapmaktadır.Firma yetkilisi Vadet Kaya: "Günümüz şartlarında en önemli kural aldığı aracın bedelini ödedikleri zaman o aracın kendi isimlerine geçmesidir. Galericilik sisteminde aslında en kolay ama en zor durumdur. Öncelikle satışlarını veririz o aracın onların olduğuna ve yapılan expertizlerinin doğruluğuna güvenmeleri ya da kendi istedikleri expertiz yapan servisleri varsa kendi istedikleri expertiz raporlarını almaları için araçlarımızı biz kendilerine teslim ediyoruz. Bir arkadaşımızla beraber giderler bakarlar ona göre o kolaylığı tanırız biz onlara" diyerek verdikleri hizmetin bir bölümünü özetlemekte ve karşılıklı güvenin oluşması için üzerlerine düşen herşeyi yaptıklarını söylemektedir.oto center galeri, oto alım satım, çıkma araç, taksi çıkması, hasar kayıtlı, plaka
 
Park Taksi SitePark Taxi Oto Center, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde yer alıyor. Park Taxi Oto Center yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Park Taxi Oto Center nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Park Taxi Oto Center
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Park Taxi Oto Center nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Park Taxi Oto Center konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Park Taxi Oto Center