Tel: (0216) 531 2400

Adres: Paşalimanı Caddesi, No: 41, Pk: 34670, Paşalimanı, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Park Holding A.Ş., İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Sultantepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Park Holding A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Park Holding A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Menkul mal, gemi dahil gayrimenkul mal ve hakları ifraz ve tevhit edebilir, satar, satın alır ve verir, inşa eder ve ettirir, kat karşılığı arsa alır, kat karşılığı gayrimenkul verebilir, kiralar, kiraya verir, ipotek dahil olmak üzere gayrimenkul hak ve kişilerle her çeşit ayni ve şahsi hakları leyh ve aleyhte iktisap ve tesis edebilir değiştirebilir, çözebilir bunları kurulmuş veya kurulacak şirketlere sermaye olarak koyabilir medeni kanunda yer alan üst hakkı sözleşmelerini imzalayabilir imzalandığı üst hakkı sözleşmeleri ile iktisab ettiği aynı şahsi ve gayrimenkul niteliğindeki tüm hakları tapu siciline tescil ve şerh ettirebilir. Dilerse akit ettiği süt hakkı sözleşmeleri ile iktisap ettiği bütün hakları gerek kendi gerekse üçüncü şahıs durumundaki hükmi ve gerçek kişilerin borçları için dilediği hükmi veya gerçek kişilere ipotek edebilir rehnedebilir. dilerse üst hakkı sözleşmeleri ile elde ettiği tüm ayni şahsı ve gayrimenkul niteliğindeki hakları dilediği gerçek veya tüzel kişilere dilediği bedellerle satabilir, kiralayabilir Şirket her türlü nakdi ve gayrinakdi, maddi ve gayrimaddi alacakları ve hakları ile şirkete karşı verilen taahhüt ve garantileri tahtı teminata almak için gayrimenkul ipoteği, menkul rehni, ticari işletme rehni, kefalet ve banka teminatları alabilir borcu temlik edebilir bu teminatları fesedebilir. Çözebilir gereğinde nakde çevirebilir veya iktisap edebilir ve Şirket bağlı ortaklıkları iştirakleri, iş ortaklıkları ve iş ittifakları ile yönetimine katıldığı şirket ve kuruluşların borç ve taahhütleri için yurt içi ve yurt dışı bankalar ve finansman kuruluşlarına yerli ve yabancı resmi dairelere, yurt içinde ve yurt dışında ticari ve diğer her türlü kuruluşa ve şahısa karşı kefalette bulunabilir, garanti verebilir, şirket varlıkları malları ve her türlü hakları üzerinde gayrimenkul ipoteği, menkul rehni ve işletme rehni verebilir, alacaklarını temlik edebilir ve benzeri teminatları verebilir. ve 28. 03. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Park Holding A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Park Holding A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Park Holding A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Park Holding A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...