Tel: (0212) 289 5758 veya (0212) 289 9243

Adres: Ayazağa Mh. Cendere Yolu Caddesi, No: 3, Pk: 34396, Park Bravo Merkez Ofis, Ayazağa, Şişli, İstanbul, Türkiye


Park Bravo Group Genel Müdürlük, İstanbul ili Şişli ilçesinin Ayazağa Mah. mahallesinde (Ayazağa Cendere Yolu) yer alıyor. Park Bravo Group Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Park Bravo Group Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Hertürlü giyim eşyası, aksesuarı, çanta, ayakkabı imalatı ithalatı, ihracatı ve dahili ticareti, parfümeri, bijuteri ve güzellik müstahzarlarının imali, ithali ve ihracı ile dahili ticareti, konu ile ilgili hammadde, yarımamul ve mamul maddeler, makine ve teçhizatlarının imali, ithali, ihracı ve dahili ticareti ve 8. 1. 2013 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı işler.


0 görüş var

    Park Bravo Group Genel Müdürlük
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 15 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Park Bravo Group Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Park Bravo Group Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Park Bravo Group Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Park Bravo Group Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...