Tel: (0216) 335 5252

Adres: Bulgurlu Mah. Hanım Setti Çıkmazı No: 3 Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Paristanbul Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Bulgurlu Mah. mahallesinde yer alıyor. Paristanbul Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Paristanbul Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gazete, radyo, televizyon, dergi, süreli ve süresiz her türlü iletişim araçlarında reklamlar hazırlamak ve bu hazırlık için film, fotoğraf ve benzeri çekimler yapmak, yaymak, tanıtmak broşür, ilan, afiş, pano vs. tüm basılı kağıtları hazırlamak, basmak, yaymak ve yaptırmak. . . . . her türlü baskı ve matbaa işi yapmak, yaptırmak, bu amaçla matbaa makinalarının alım satımı ve matbaa için gerekli her türlü makina teçhizatı alım satımı ithalatı ve ihracatını gerçekleştirmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Paristanbul Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Paristanbul Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Paristanbul Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri

Aşağıdaki formu kullanarak Paristanbul Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...