Tel: (0212) 502 5957

Adres: Atatürk Cad. No: 29 Güngören Stadı Yakınında Merkez Mh. Güngören, , İstanbul, Türkiye


Pardesü Dünyası, İstanbul ili Güngören ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Atatürk Caddesi) yer alıyor. Pardesü Dünyası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pardesü Dünyası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pardesü Dünyası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pardesü Dünyası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pardesü Dünyası

0 görüş var

Pardesü Dünyası adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.51 puan almıştır.
Pardesü Dünyası
Merkez Mah.Atatürk Caddesi, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 502 5957 Pardesü Dünyası

Aşağıdaki formu kullanarak Pardesü Dünyası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...