Tel: (0224) 243 4573

Adres: Fethiye Mh. Alev Sokak, Meşale Evleri, No: 5 / A, Nilüfer, Bursa, Türkiye


Panamed Medikal Genel Müdürlük, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Fethiye Mah. mahallesinde (Alev Sokak) yer alıyor. Panamed Medikal Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Panamed Medikal Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Panamed Medikal Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Panamed Medikal Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Panamed Medikal Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Panamed Medikal Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...