Tel: (0312) 213 4434

Adres: Emek Mah. Kazakistan Cad. 06500, Merkez, Ankara, Türkiye


Pan Etsiz Çiğ Köfte, Ankara ili Çankaya ilçesinin Emek Mah. mahallesinde (Kazakistan Caddesi) yer alıyor. Pan Etsiz Çiğ Köfte yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pan Etsiz Çiğ Köfte nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pan Etsiz Çiğ Köfte nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pan Etsiz Çiğ Köfte konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pan Etsiz Çiğ Köfte

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Pan Etsiz Çiğ Köfte ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...