Tel: (0258) 296 2000

Adres: Denizli, Pamukkale Ünv. , Kınıklı, , Denizli, Türkiye


Pamukkale Üniversitesi, Denizli ili Merkezefendi ilçesinin Yunus Emre Mah. mahallesinde (Pamukkale Ünv.) yer alıyor. Pamukkale Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pamukkale Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pamukkale Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pamukkale Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pamukkale Üniversitesi

0 görüş var

Pamukkale Üniversitesi adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.31 puan almıştır.
Pamukkale Üniversitesi
Yunus Emre Mah.Pamukkale Ünv., Merkezefendi, Denizli.
+90(0258) 296 2000 Pamukkale Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Pamukkale Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...