Tel: (0216) 336 5413

Adres: Rıhtım Cad. No: 40 Finans Kurumu Yanı Rasimpaşa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Pamukkale Turizm, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (Kadıköy Haydarpaşa Rıhtım Caddesi) yer alıyor. Pamukkale Turizm yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pamukkale Turizm nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Pamukkale Turizm nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pamukkale Turizm konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pamukkale Turizm

0 görüş var

Pamukkale Turizm adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Pamukkale Turizm
Rasimpaşa Mah.Kadıköy Haydarpaşa Rıhtım Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 336 5413 Pamukkale Turizm

Aşağıdaki formu kullanarak Pamukkale Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...