Palladium Antakya Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0326) 290 0001 veya (0326) 290 0009

Adres: Haraparası Mahallesi, İzzet Güçlü Caddesi, Palladium Antakya Avm, Antakya, Hatay, Türkiye


Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Hatay ili Antakya ilçesinin Haraparası Mah. mahallesinde (İzzet Güçlü Caddesi) yer alıyor. Palladium Antakya Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Palladium Antakya Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Palladium Antakya Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Palladium Antakya Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Palladium Antakya Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Palladium Antakya Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...