Palladium Alışveriş Merkezi logo

Tel: (0216) 663 1500

Adres: Barbaros Mh. Halk Caddesi, No: 6-8, Palladium Avm, Pk: 34746, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Palladium Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Barbaros Mah. mahallesinde (Halk Caddesi) yer alıyor. Palladium Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Palladium Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Palladium Alışveriş Merkezi
    Toplam 62 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.65 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Palladium Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Palladium Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Palladium Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Palladium Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...