Tel: (0212) 262 0893

Adres: Kefeliköy Cad. No: 76 Dük:80 Cumhuriyet Mh. Tarabya Sarıyer, , İstanbul, Türkiye


Palet 3 Balıkçılık Cafe, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Haydar Aliyev Caddesi) yer alıyor. Palet 3 Balıkçılık Cafe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Palet 3 Balıkçılık Cafe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Palet 3 Balıkçılık Cafe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Palet 3 Balıkçılık Cafe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Palet 3 Balıkçılık Cafe

0 görüş var

Palet 3 Balıkçılık Cafe adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Palet 3 Balıkçılık Cafe
Cumhuriyet Mah.Haydar Aliyev Caddesi, Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 262 0893 Palet 3 Balıkçılık Cafe

Aşağıdaki formu kullanarak Palet 3 Balıkçılık Cafe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...