Adres: Gebze, 1. Sk, İnönü, , Kocaeli, Türkiye


P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi, Kocaeli ili Gebze ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (1. Sokak) yer alıyor. P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi

0 görüş var

P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi
İnönü Mah.1. Sokak, Gebze, Kocaeli.
P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak P. Yatılı Teknik Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...