Tel: (0216) 564 9564

Adres: Nişantepe Mh. Orman Sokak, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü, Çekmeköy, İstanbul, Türkiye


Özyeğin Üniversitesi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin Nişantepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Özyeğin Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özyeğin Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özyeğin Üniversitesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özyeğin Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özyeğin Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özyeğin Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özyeğin Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...