Tel: (0212) 886 7800

Adres: Cumhuriyet Mh. Hadımköy Yolu Caddesi, No. 8, Pk: 34500, Hadımköy, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Öztiryakiler Fabrikası, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Hadımköy Yolu) yer alıyor. Öztiryakiler Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Öztiryakiler Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Öztiryakiler Fabrikası
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.46 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Öztiryakiler Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Öztiryakiler Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Öztiryakiler Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Öztiryakiler Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...