Tel: (0212) 506 4500

Adres: Fatih Cad. Selvi Sok. No: 16 Mehmet Nezihi Özmen Mh. Merter Güngören, , İstanbul, Türkiye


Özteks Kumaşcılık Ve Tekstil, İstanbul ili Güngören ilçesinin Mehmet Nesih Özmen Mah. mahallesinde (Selvi Sokak) yer alıyor. Özteks Kumaşcılık Ve Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özteks Kumaşcılık Ve Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekstil ve konfeksiyon sektöründe kullanıln her türde kumaş ticaretini ithalatını ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özteks Kumaşcılık Ve Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özteks Kumaşcılık Ve Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özteks Kumaşcılık Ve Tekstil

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özteks Kumaşcılık Ve Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...