Tel: (0216) 338 7667

Adres: Rıhtım Cad. No: 28/20 Derya İş Merkezi Rasimpaşa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Özsüt, Kadıköy, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (Teyyareci Sami Sokak) yer alıyor. Özsüt, Kadıköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özsüt, Kadıköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özsüt, Kadıköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özsüt, Kadıköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özsüt, Kadıköy

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özsüt, Kadıköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...