Tel: (0212) 511 2703

Adres: Celal Ferdi Gökçay Sok. No: 20 Esen Hanı Daire: B Sururi Mh. Cağaloğlu Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Özşirin Tekstil, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mollafenari Mah. mahallesinde (Celal Ferdi Gökçay Sokak) yer alıyor. Özşirin Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özşirin Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Genel olarak örme dokumacılık sanayinde kullanılan pamuk keten polyester likra yün kıl suni elyaftan mamül ham ve boyalı her nevi ipliklerin kumaşların hazır dış giyim ve iç giyim konfeksiyonunun trikotaj mamüllerinin benzeri tekstil ürünlerinin imali imal ettirilmesi alım satım ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özşirin Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özşirin Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özşirin Tekstil

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özşirin Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...