yazdır
 • Nereye: Özlem Kristal adresine

Özlem Kristal hakkında

ÖZLEM KRISTAL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, Kristal ve cam madde ve malzemelerinin imalat ve ticaretini yapmak, bu amaçla her türlü hammadde ve yardımcı madde malzemelerinin alımı-satımı, imalat ve ihracat ve ithalatını yapmak kristal ve camdan mamul malzemelerin icaretini ve ihracatını yapmak cam kristal ve bunların aksesuarlarının imalatı ile ilgili makine teçhizat hammadde mamul ve yarı mamul malzemelerin alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak Şirket konularının gerektirdiği menkul ve gayrimenkul hakları nakil vasıtaları iktisap etmek inşa tmek kiraya vermek almak satmak şirketamacı ile ilgili olarak borçlarını ve alacaklarını temin etmek için gerek şirket gerekse başka şahıslar için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları vermek ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak alınan ipoteği ve rehini serbest bırakmak fekt etmek konusu ile ilgili arazi ve arsalar almak her türlü alt yapı yapı ve inşaat işleri yapmak şirket almış olduğu veya inşa etmiş olduğu gayrimenkuller üzerine eski kat irtifaklarını fesh etmek yeni kat irtifaklarını kurmak, ifraz tevhit yapmak cins tashihi parselasyon bedelli veya bedelsiz yola ve yeşil alana terk yapmak ve şirketin 11. 5. 2010 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Özlem Kristal için Görüşler

  Ödeme seçenekleri

  EFT/Havale Visa MasterCard Nakit

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar