Tel: (0212) 217 7502 veya (0212) 230 2529

Adres: Taşocağı Cad. No: 20 Çağlayan Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 21 senedir faal

Özlem Kristal, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Hürriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Özlem Kristal yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özlem Kristal nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kristal ve cam madde ve malzemelerinin imalat ve ticaretini yapmak, bu amaçla her türlü hammadde ve yardımcı madde malzemelerinin alımı-satımı, imalat ve ihracat ve ithalatını yapmak kristal ve camdan mamul malzemelerin icaretini ve ihracatını yapmak cam kristal ve bunların aksesuarlarının imalatı ile ilgili makine teçhizat hammadde mamul ve yarı mamul malzemelerin alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak Şirket konularının gerektirdiği menkul ve gayrimenkul hakları nakil vasıtaları iktisap etmek inşa tmek kiraya vermek almak satmak şirketamacı ile ilgili olarak borçlarını ve alacaklarını temin etmek için gerek şirket gerekse başka şahıslar için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları vermek ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak alınan ipoteği ve rehini serbest bırakmak fekt etmek konusu ile ilgili arazi ve arsalar almak her türlü alt yapı yapı ve inşaat işleri yapmak şirket almış olduğu veya inşa etmiş olduğu gayrimenkuller üzerine eski kat irtifaklarını fesh etmek yeni kat irtifaklarını kurmak, ifraz tevhit yapmak cins tashihi parselasyon bedelli veya bedelsiz yola ve yeşil alana terk yapmak ve şirketin 11. 5. 2010 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Özlem Kristal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özlem Kristal konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özlem Kristal

Aşağıdaki formu kullanarak Özlem Kristal ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...