Özgür Mobilya Aksesuarları Tekstil ve Otomotiv hakkında

Özgür Mobilya Aksesuarları Tekstil ve Otomotiv San. Tic. Ltd., Çelik ve ahşaptan yapılmış büro ve ev mobilyaları oturma gurupları masa sandalye gardorap halı elektrikli süpürge ve her türlü elektrikli ev gereçleri her türlü mobilya aksesuarları hırdavatları ve mobilyada kullanılan hertürlü makina ve yedek parçaları alımı satımı imalatı ihracatını ve ithalatını yapmak Şirketin amaçları doğrultusunda her türlü arsa bina gayrimenkul almak satmak kiralamak veya kiraya vermek bu konuda gerekli olan her türlü teminat tesis ve ipotek ve iştira hakkı tesis etmek fera vermek her türlü tapu muamelelerini intaç etmek ipotek almak ipotek vermek gayrimenkuller üzerine irtifak intifa sükna kat mülkiyeti kat irtifakı şufa hakları ve vefa hakları gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek yine konusu ile ilgili yukarıda yazılı işlemlerin temini için yurtiçinde ve yurtdışında yasalara uygun şekilde kredi anlaşmaları yapmak kredileri kullanmak krediler ile ilgili ve konusu ile ilgili her türlü teminat rehin ve ipotek tesis etmek ve şirketin 12. 5. 2008 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Özgür Mobilya Aksesuarları Tekstil ve Otomotiv için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar