Tel: (0212) 461 5758

Adres: Merkez Mah. Bakırköy Cad. No: 11/a Bağcılar , ( Bağcılar Meydanı ) İstanbul, Türkiye


Özgür Düğün Salonu, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Yenigün Mah. mahallesinde (Bağcılar Caddesi) yer alıyor. Özgür Düğün Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özgür Düğün Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özgür Düğün Salonu
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özgür Düğün Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özgür Düğün Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özgür Düğün Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Özgür Düğün Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...