Tel: (0216) 446 6597

Adres: İstasyon Cad. Mehmet Akif Sok. No: 6 Daire: 1 Evliya Çelebi Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Özgür Denizcilik, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Evliya Çelebi Mah. mahallesinde (Mehmet Akif Sokak) yer alıyor. Özgür Denizcilik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özgür Denizcilik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü gemi inşa etmek ettirmek, tersaneler kurmak kiralamak almak ve satmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özgür Denizcilik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özgür Denizcilik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özgür Denizcilik

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özgür Denizcilik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...