Tel: (0216) 592 7607

Adres: Şark Cad. No: 12 Sultanbeyli İtfaiye Arkası Aytop San. Sit. E Blok Battalgazi Mh. Sultanbeyli, , İstanbul, Türkiye


Özgür Çay, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Battalgazi Mah. mahallesinde (Şark Caddesi) yer alıyor. Özgür Çay yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özgür Çay nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özgür Çay nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özgür Çay konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özgür Çay

1 görüş var

  • ÖZGUR ÇAYI DEVAMLI KULLANMAKTAYIM.MÜKEMMEL.BİR.ÇAY.HERKESE.TAVSİYE.EDERİM.TEŞEKKÜRLER

    Misafir, 04.03.2011 14:05:00

Aşağıdaki formu kullanarak Özgür Çay ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...