Tel: (0212) 887 2353 veya (0212) 887 2354

Adres: Muratbey Mah. Kuzey Sokak, No: 1, Pk. 34540, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Özen Makina, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Muratbey Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Özen Makina yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özen Makina nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi otomotiv sanayi mamülleri kamyon, kamyonet, otomobil, iş makinaları, traktör ve yedek parçaları, oto lastik içi ve akü alım satımı, komisyonculuğu, ithalat ve ihracat yapmak Gayrimenkuller iktisap etmek gayrimenkuller ile ilgili cins tashihi yaptırmak devir ve ferağ etmek, sahip olunan gayrimenkul ve tesisleri satmak kiraya vermek gayrimenkul ve tesisler kiralamak, arazi ve arsalar temin ederek üzerlerinde inşaat yapmak veya yaptırmak, her türlü inşaat taahhüdü ve müteahhitliği yapmak. Amaç ve konuya ulaşabilmek için gerektiğinde borçlanabilir veya alacaklanabilir, gerektiğinde borç veya alacağını güvenceye bağlamak için rehin ve ipotekler alıp verebilir, şirket ekonomik amacının gerektirdiği ve konusuna giren her türlü mali sınai tisari taahhütlere girebilir. Bunlarla ilgili her türlü kanuni ve hukuki işlemleri yapabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Özen Makina nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özen Makina konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özen Makina

Aşağıdaki formu kullanarak Özen Makina ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...