Tel: (0216) 632 0108

Adres: İnkilap Mah Küçüksu Cad No: 117 Ümraniye - İstanbul (ümraniye Carrefour Karşısı Dominos Pizza Yanı)http: //www. Duvarkagidin. Com İstanbul, Türkiye


Özen Duvar Kağıdı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İnkılap Mah. mahallesinde (Küçüksu Caddesi) yer alıyor. Özen Duvar Kağıdı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özen Duvar Kağıdı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Firmamız ithal ve yerli dekoratif duvar kağıtlarının satış ve uygulamasını yapmaktadır.Konusunda uzman ekibimizle işyeriniz,eviniz çok şık bir görüntüye kavuşacak olup en az 10 yıl boyayla tadilatla uğraşmaktan kurtulacaksınız. Boyaya oranla duvar kağıdının daha ucuz olması ve temizlik kolaylığıyla çok popüler olan duvar kağıtları yeni teknolojik gelişmelerle iç dekorasyonda kendine yeni bir dönem açtı. Özellikle tek duvarı renklendiren baskın tasarımlar kullanıma yeni bir boyut getirdi. Duvar kağıdı satış ve montaj yapan ayrıca duvar kağıdı sektöründe önde gelen bir firmayız.0 görüş var

    Özen Duvar Kağıdı
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özen Duvar Kağıdı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özen Duvar Kağıdı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özen Duvar Kağıdı

Aşağıdaki formu kullanarak Özen Duvar Kağıdı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...