Tel: (0312) 585 8000

Adres: Ziya Gökalp Cad. No: 80 Kurtuluş 06600, , Ankara, Türkiye


Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Fidanlık Mah. mahallesinde (Ziya Gökalp Caddesi) yer alıyor. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özelleştirme İdaresi Başkanlığı
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özelleştirme İdaresi Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...