Tel: (0216) 310 4788

Adres: Belediye Katlı Otoparkı Sok. No: 18 Belediye bina yanı İnkılap Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Özel Yunus Emre Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Özel Yunus Emre Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Yunus Emre Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Yunus Emre Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Yunus Emre Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Yunus Emre Hastanesi

1 görüş var

  • ben yunus emre hastanesinin çocuk doktoru tahsin beyden çok memnunum bebegimizi ii leştirdi ona çok teşekkür ederim

    Misafir, 09.11.2010 16:03:00

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Yunus Emre Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...