Tel: (0312) 389 8900

Adres: Tuzlu Çayır Mh. Nato Yolu Cd. No:55 Mamak Merkez, Mamak, , Ankara, Türkiye


Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi, Ankara ili Mamak ilçesinin Tuzluçayır Mah. mahallesinde (Natoyolu Caddesi) yer alıyor. Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi

0 görüş var

Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi
Tuzluçayır Mah.Natoyolu Caddesi, Mamak, Ankara.
+90(0312) 389 8900 Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Veni Vidi Mamak Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...