Tel: (0432) 217 0001

Adres: İpekyolu Cd. No: 362 Van Merkez, , Van, Türkiye


Özel Vangölü Hastanesi, Van ili Tuşba ilçesinin Şabaniye Mah. mahallesinde (İpek Yolu Caddesi) yer alıyor. Özel Vangölü Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Vangölü Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Vangölü Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Vangölü Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Vangölü Hastanesi

2 görüş var

  • VANIMIZA BÖYLE BİR HİZMET SONAN VE İŞ İSTİHDAMI SAĞLAYAN DEĞERLİ VANGÖLÜ HAST.YÖNETİMİNE TEŞEKÜR EDER SAYGILARIMI SONARIM.............

    Misafir, 25.07.2011 16:08:00

  • Hastaneniz tam olarak ne zaman faaliyete geçecek, hasta kabülune ne zaman başlayacaksınız, Kaç Uzm. Doktor ile başlayacaksınız , sizden ricam bu konuyu net olarak bu alana cevaplayıp yazınız. saygılarımla.

    Misafir, 14.07.2011 15:26:00

Özel Vangölü Hastanesi adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.44 puan almıştır.
Özel Vangölü Hastanesi
Şabaniye Mah.İpek Yolu Caddesi, Tuşba, Van.
+90(0432) 217 0001 Özel Vangölü Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Vangölü Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...