Tel: (0432) 217 0001

Adres: İpekyolu Cd. No: 362 Van Merkez, , Van, Türkiye


Özel Vangölü Hastanesi, Van ili Tuşba ilçesinin Şabaniye Mah. mahallesinde (İpek Yolu Caddesi) yer alıyor. Özel Vangölü Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Vangölü Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Özel Vangölü Hastanesi
  Toplam 52 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.44 puan aldı.
 • VANIMIZA BÖYLE BİR HİZMET SONAN VE İŞ İSTİHDAMI SAĞLAYAN DEĞERLİ VANGÖLÜ HAST.YÖNETİMİNE TEŞEKÜR EDER SAYGILARIMI SONARIM.............

  / 5 yıldız
  ,

 • Hastaneniz tam olarak ne zaman faaliyete geçecek, hasta kabülune ne zaman başlayacaksınız, Kaç Uzm. Doktor ile başlayacaksınız , sizden ricam bu konuyu net olarak bu alana cevaplayıp yazınız. saygılarımla.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Vangölü Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Vangölü Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Vangölü Hastanesi