Tel: (0216) 391 6020

Adres: Doğancılar Ykş. Halk Cad. No: 8 Ünalan Mh. Ahmediye Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi

0 görüş var

Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.22 puan almıştır.
Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 391 6020 Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...