Tel: (0216) 341 3360

Adres: Selami Ali Efendi Caddesi Mimar Sinan Mahallesi No: 63 - 65 Üsküdar , İstanbul, Türkiye


Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Üsküdar da yer almaktadır.Yurdumuz Üsküdar'ın merkezinde olup ana caddeye ve otobüs duraklarına 50 metre, Üsküdar vapur iskelesine 150 metre mesafededir. Kısacası merkezi konumu itibari ile yeme-içme ,sosyal aktivitelerde bulunma ve kırtasiye gibi ihiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bütün gereksinimleriniz yurdumuzun olduğu bölgede bulunmaktadır.

Aile ortamı sıcaklığındaki yurdumuz anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir. Hiçbir siyasi kurum, vakıf ve dernekle ilişkimiz bulunmamaktadır.


0 görüş var

    Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.64 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Üskudar Akademi Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...