Tel: (0312) 384 4040

Adres: Aslanbey Cd. Atakent Sok. İskitler, Altındağ, , Ankara, Türkiye


Özel Ulus Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Ulubey Mah. mahallesinde (Yankı Sokak) yer alıyor. Özel Ulus Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Ulus Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Ulus Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Ulus Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Ulus Hastanesi

0 görüş var

Özel Ulus Hastanesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Özel Ulus Hastanesi
Ulubey Mah.Yankı Sokak, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 384 4040 Özel Ulus Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Ulus Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...