Tel: (0342) 371 5353 veya (0342) 371 5352

Adres: Karataş Mh. 103404. Cadde, Halk Sitesi B Blok, No: 18, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye


Gaziantep Tudem Dershanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin Karataş Mah. mahallesinde (103404. Cadde) yer alıyor. Gaziantep Tudem Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Gaziantep Tudem Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Gaziantep Tudem Dershanesi
  Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
 • Verdikleri eğitim ile kısa sürede çocuğumuzun seviyesi değişti. Yönetimde yer alan Hasan hocaya sonsuz teşekkürler. Büyük özverili ile her sorumuza cevap vererek bizi bilgilendirdiği için. Dershane sayesinde çocuğumuzun hedefleri değişti. Artık daha iyisini istiyor. Teşekkürler Gaziantep Tudem.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • çocuklar soguk siniflarda ders işlerken dersane idare görevlileri alt katta klimalı idare odasında oturuyor çocuğum işlediiği dersten soğuktan hiçbirşey anlamadığını söylüyor .veli bilgilendirmesi yapılmamaktadır levabolarda su akmamakta olup temiz hiç yok cam kenarları tozdan el vurulmuyor.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Gaziantep Tudem Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Gaziantep Tudem Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Gaziantep Tudem Dershanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Gaziantep Tudem Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...