Tel: (0342) 338 4400

Adres: Kavaklık Mah. Ordu Cad. No: 8 Şahinbey/gaziantep Gaziantep, Türkiye


Tudem Dershanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinin Kavaklık Mah. mahallesinde (Mister Ayizli Sokak) yer alıyor. Tudem Dershanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tudem Dershanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tudem Dershanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tudem Dershanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tudem Dershanesi

1 görüş var

  • çocuklar soguk siniflarda ders işlerken dersane idare görevlileri alt katta klimalı idare odasında oturuyor çocuğum işlediiği dersten soğuktan hiçbirşey anlamadığını söylüyor .veli bilgilendirmesi yapılmamaktadır levabolarda su akmamakta olup temiz hiç yok cam kenarları tozdan el vurulmuyor.

    Misafir, 07.12.2013 16:11:00

Aşağıdaki formu kullanarak Tudem Dershanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...