Özel Tınaztepe Hastanesi logo

Tel: (0232) 454 1414

Adres: Ahmet Piriştina Bulvarı, No: 51, Tınaztepe, Buca, İzmir, Türkiye


Özel Tınaztepe Hastanesi, İzmir ili Buca ilçesinin Kuruçeşme Mah. mahallesinde (Ahmet Piriştina Bulvarı) yer alıyor. Özel Tınaztepe Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Tınaztepe Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

TAPDİ Buca Tıp Merkezi'nin sağlık hizmetlerinin ISO 9001 – 2008 kalite standartlarına uygun olarak her yıl daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla, şimdi de İzmir'in Buca semtinde Özel Tınaztepe Hastanesi ile halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.Özel Tınaztepe Hastanesi, bölgemizin nüfus, sosyo kültürel dağılım, kolay ulaşım, otopark ve kolay büyüyebilme imkanları göz önüne alınarak, İzmir'in Buca bölgesinde 2500m2 arazi üzerine 9 katlı, 102 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.En son medikal teknolojinin kullanıldığı teşhis ve tedavi bölümlerinde konusunda uzman olan hekimlerimiz tüm branşlarda tam gün 21 branş, 30 poliklinikle hizmet vermektedir. Özel Tınaztepe Hastanesi ameliyathaneler bölümünde steril ve yarı steril sistem ile düzenlenen 4 adet operasyon odası bulunur. Temiz hava santralleri ile donanımlı ameliyathanelerin, ısı ve nemi otomatik kumanda edebilen, kesintisiz güç kaynağına bağlı olarak maksimum hijyen sağlayan laminer-flow akımı hepafiltrasyon ve pozitif basınç altında tam sterilizasyon sağlamaktadır.Aynı zamanda tüm ameliyathaneler izole trafolarla kararlı güç ile beslenmektedir. Ameliyat lambalarımız ortam ışığına göre kendini ayarlayabilen led ışıklardır ve kamera donanımında kullanılmaya hazır durumdadır. Uzaktan erişim ile hasta verilerini anında görme sistemimiz mevcuttur.Tüm yoğun bakımların hava akımı tam steril ve maksimum hijyen sağlayan hepafiltrelerle sağlanmaktadır.Özel Tınaztepe Hastanesi'nin tüm yoğun bakım hastaları full monitorizasyon ve uzaktan erişim sistemi ile izlenmektedir. Merkezi monitorizasyon ve uzaktan erişim sistemi ile izlenmektedir.


0 görüş var

    Özel Tınaztepe Hastanesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Tınaztepe Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Tınaztepe Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Tınaztepe Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Tınaztepe Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...