Tel: (0216) 420 7610

Adres: Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi Çağatay Sokak No: 11 Sancaktepe \ İstanbul İstanbul, Türkiye


Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde yer alıyor. Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
    Toplam 58 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.28 puan aldı.
  • merhaba ben şirin bilgili 28 yaşındayım düz lise mezunuyum tekrar meslek lisesi okuyup herhangi bir sağlık kuruluşunda çalışabilirmiyim lütfen yardımcı olursanız sevirim teşekkür ederim

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Tercih Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...