Özel Tepe Tıp Merkezi logo

Tel: (0216) 611 7721

Adres: Alemdağ Cad. No: 253 Ümraniye Vergi Dairesi Yanı Tepe Tıp Merkezi Tepeüstü Mh., Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Özel Tepe Tıp Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde (Bilgin Sokak) yer alıyor. Özel Tepe Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Tepe Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Tepe Tıp Merkezi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Tepe Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Tepe Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Tepe Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Tepe Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...