Tel: (0312) 221 3545

Adres: Mebusevleri İller Sok. No: 4 (gençlik Cad. Anıtkabir Yanı Tandoğan / Ankara Ankara, Türkiye


Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mebusevleri Mah. mahallesinde (Ergin Sokak) yer alıyor. Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi

0 görüş var

Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi
Mebusevleri Mah.Ergin Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 221 3545 Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...