Tel: (0312) 221 3545 veya (0312) 212 8080

Adres: Anıt Caddesi, No: 12, Tandoğan, Çankaya, Ankara, Türkiye


Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mebusevleri Mah. mahallesinde (Anıt Caddesi) yer alıyor. Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Tandoğan Magnet Tıp Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...