Tel: (0232) 238 7400

Adres: Sahil Evleri Mh. Vakıf Sokak, No: 3, Sahilevleri, Narlıdere, İzmir, Türkiye


Özel Takev Anadolu Lisesi, İzmir ili Narlıdere ilçesinin Sahilevleri Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Takev Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Takev Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Özel Takev Anadolu Lisesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • Lise fiyati kac?

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Takev Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Takev Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Takev Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Takev Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...