Tel: (0216) 642 0010

Adres: Hamidiye Mh. Ulubatlı Hasan Caddesi, No: 18, Pk: 34782, Çekmeköy, İstanbul, Türkiye


Özel Sezin İlköğretim Okulu, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin Hamidiye Mah. mahallesinde (Ulubatlı Hasan Caddesi) yer alıyor. Özel Sezin İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Sezin İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Özel Sezin İlköğretim Okulu
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Sezin İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Sezin İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Sezin İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Sezin İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...