VIA Hospital Selimiye logo

Tel: (0216) 391 8971 veya 444 38 42

Adres: Kavak İskele Caddesi, No: 10, Selimiye, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


VIA Hospital Selimiye, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selimiye Mah. mahallesinde (Kavak İskele Caddesi) yer alıyor. VIA Hospital Selimiye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. VIA Hospital Selimiye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    VIA Hospital Selimiye
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.88 puan aldı.
  • Beni ameliyat eden başta Dr Ayça HACIALİOĞLUna tüm hemşirelere hasta bakıcılarınıza anestezi uzmanına kısaca tüm personelinize çokkkk teşekkür ediyorum.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak VIA Hospital Selimiye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak VIA Hospital Selimiye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: VIA Hospital Selimiye

Aşağıdaki formu kullanarak VIA Hospital Selimiye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...