Tel: (0312) 356 6060

Adres: Keçiören Sanatoryum Cad. Sanatoryum Hastanesi Üstü Ankara, Keçiören Ankara, Türkiye


Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji, Ankara ili Keçiören ilçesinde yer alıyor. Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji

0 görüş var

Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji
, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 356 6060 Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Samanyolu Cemal Şaşmaz Koleji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...