Tel: (0236) 713 5966

Adres: Aksoy Mh. Şuheda Cd. No:180 Salihli Merkez, Salihli, , Manisa, Türkiye


Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi, Manisa ili Salihli ilçesinin Mitatpaşa Mah. mahallesinde (Turan Caddesi) yer alıyor. Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi

0 görüş var

Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.74 puan almıştır.
Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi
Mitatpaşa Mah.Turan Caddesi, Salihli, Manisa.
+90(0236) 713 5966 Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Salihli Göz Sağlığı Dal Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...