Tel: (0212) 347 2208

Adres: Kore Şehitleri Cad. No: 49 K. 3 - 4 - 5 İstanbul, Türkiye


Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Kore Şehitleri Caddesi) yer alıyor. Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Psikiyatist Dr. Tanju Sürmeli

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği

1 görüş var

  • benim rahatsizligim sizoaffektif (sizofreni dusunceleri- mani depresif)adinda bir piskolojik rahatsizlik neurofeedback ve Biofeedback tedavisi yani ilacsiz tedavi oluyormu?

    Misafir, 09.12.2013 21:30:00

Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği
Esentepe Mah.Kore Şehitleri Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 347 2208 Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Dr.Tanju Sürmeli / Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...