Tel: (0212) 347 2208

Adres: Kore Şehitleri Caddesi, No: 49, Kat: 3-4-5, Esentepe - Zincirlikuyu, Şişli, İstanbul, Türkiye


Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Kore Şehitleri Caddesi) yer alıyor. Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi özel hastane, tıp merkezi, fizyoterapi ve rehabilitasyon merkezi, laboratuar, araştırma merkezi, geliştirme merkezi, tanı ve tedavi merkezi ile check-up merkezi, huzurevi, diş kliniği, poliklinikler, muayenehaneler, psikiyatri merkezleri, psikolojik danışmanlık merkezleri, kreşler, çocuk bakım yurtları, anaokulları kurma, kurdurtmak, almak, satmak, kiraya vermek, kurulmuş olanları kiralamak ve işletmek ve 4. 3. 2008 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı diğer işler.


0 görüş var

    Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...