Tel: (0216) 397 7896

Adres: Fevzi Çakmak Cad. No: 53 Fevzi Çakmak Mh. Üstkaynarca Pendik, , İstanbul, Türkiye


Özel Referans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul ili Pendik ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Fevzi Çakmak Caddesi) yer alıyor. Özel Referans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Referans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Referans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Referans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Referans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

1 görüş var

  • Dürüst ve Kaliteli eğitim veriyorlar. Tavsiye ederim

    Misafir, 23.07.2010 11:59:00

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Referans Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...