Tel: (0212) 583 6820

Adres: Tez Sok. İncirli Cad. No:, Ahmet Hamdi Tanpınar İlk.Öğr.Okulu 4.Gökler Sit.B2 Blok Daire: 1-2-3-6 Kartaltepe Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Özel Oya Anaokulu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (İncirli Caddesi) yer alıyor. Özel Oya Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Oya Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Oya Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Oya Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Oya Anaokulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Oya Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...