Tel: (0216) 441 7945

Adres: Cemalbey Cad. No: 25 Kartal Maltepe, İstanbul, Türkiye


Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Bağlarbaşı Mah. mahallesinde yer alıyor. Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İlgili mercilerden izin almak kaydı ile eğitim sektöründe faaliyette bulunmak üzere ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak türkçe ve yabancı diller üzerine genel mesleki ve teknik özel eğitim ve öğretim faaliyetlerinde bulunmak . . . Anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim Okulu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Nilüfer Coşkun İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...