Tel: (0216) 550 1717

Adres: Gürbüztürk Sok. No: 46 Caferağa Mh. Moda Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Özel Nezih Yaşlı Bakım Evleri, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Gürbüz Türk Sokak) yer alıyor. Özel Nezih Yaşlı Bakım Evleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Nezih Yaşlı Bakım Evleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Nezih Yaşlı Bakım Evleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Nezih Yaşlı Bakım Evleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Nezih Yaşlı Bakım Evleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Nezih Yaşlı Bakım Evleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...