Tel: (0216) 443 3000

Adres: Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. No: 113, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.16 puan almıştır.
Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 443 3000 Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Nezahat-Ahmet Keleşoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...